Sposoby płatności

Dostępne sposoby płatności:

 

  1. Przelewy24 – bezpieczne, szybkie płatności online – wybierając tę opcję istnieje możliwość płatności przelewem z jednego z banków internetowych, w którym Kupujący posiada rachunek. Płatność odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Kupującego, a serwisem przelewy24.pl.
  2. Karta płatnicza – płatność kartą płatniczą w sklepie internetowym odbywa się przy pomocy tej samej karty, co w sklepach stacjonarnych. Wystarczy wybrać model swojej karty oraz wypełnić dane, o które prosi system, aby potwierdzić jej posiadanie. Cała procedura płatności kartą obsługiwana jest przez serwis przelewy24.pl. Obsługiwane są karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
  3. Płatność przy odbiorze – płatność za zakupiony towar zostanie uregulowana przy dostawie kurierowi InPost, gotówką lub za pośrednictwem karty płatniczej.
  4. Płatność przy odbiorze w paczkomacie – płatność za zakupiony towar zostanie uregulowana przez Kupującego w paczkomacie za pomocą karty płatniczej lub systemu płatności mobilnych BLIK podczas odbioru przesyłki.
  5. Przelew tradycyjny – w mailu potwierdzającym zamówienie Kupujący otrzymuje dane do przelewu, który można zrealizować w swoim banku przez Internet lub na poczcie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

     

Dane do przelewu:

GOMER Sławomir Popis
Braciszewo 2
62-200 Gniezno

Nr rachunku: 80 1750 0012 0000 0000 2920 0319